Przychodnia Lekarska Świat Zdrowia „Polimedica” w Zgierzu

Przychodnia Lekarska Świat Zdrowia „Polimedica” w Zgierzu przy ul. Witkacego 2d od listopada 2015 roku wchodzi w skład ogólnopolskiej sieci Przychodni Lekarskich Świat Zdrowia, w ramach której działa już blisko 70 placówek, świadczących usługi na krajowym rynku medycznym. Przychodnie Lekarskie Świat Zdrowia sprawują opiekę nad 150 tys. pacjentów w POZ.
Wszelką działalność prowadzimy w oparciu o wysokie standardy etyczne, a podstawą naszej pracy jest uczciwa współpraca z pacjentem.
Świadczymy  usługi z zakresu specjalistycznej jak i podstawowej opieki zdrowotnej, w skład której wchodzą porady lekarzy rodzinnych/internistów, pediatrów oraz lekarzy specjalistów m.in. z zakresu: neurologii, pulmonologii, dermatologii, diabetologii, ginekologii oraz urologii. Realizujemy świadczenia w ramach Pielęgniarskiej Opieki Długoterminowej Domowej, a od 1 lipca br.  pilotaż POZ PLUS, w skład którego wchodzą: koordynatorzy, lekarze POZ, pielęgniarki i specjaliści opieki ambulatoryjnej, w tym dietetyk oraz psycholog.

Cieszymy się bardzo, że już tylu pacjentów nam zaufało, a wszystkich chętnych, którzy nas jeszcze nie znają zapraszamy do współpracy celem poznania nas i skorzystania z naszych usług.

Telefon do Koordynatora POZ PLUS: 607 905 655

Strona internetowa: www.swiat-zdrowia.pl/przychodnia/PolimedicaZgierzWitkacego