Przychodnia Lekarska Świat Zdrowia „Polimedica Alfa” w Łodzi

Przychodnia Lekarska Świat Zdrowia „Polimedica Alfa” w Łodzi przy ul. Franciszkańskiej 53 od listopada 2015 r. wchodzi w skład ogólnopolskiej sieci Przychodni Lekarskich Świat Zdrowia, w ramach której działa już blisko 70 placówek, świadczących usługi na krajowym rynku medycznym. Przychodnie Lekarskie Świat Zdrowia sprawują opiekę nad ponad 150 tys. pacjentów w POZ.
Wszelką działalność prowadzimy w oparciu o wysokie standardy etyczne, a podstawą naszej pracy jest uczciwa współpraca z pacjentem.

Świadczymy usługi z zakresu specjalistycznej jak i podstawowej opieki zdrowotnej, w skład której wchodzą porady lekarzy rodzinnych/internistów oraz lekarzy specjalistów m.in. z zakresu: dermatologii, stomatologii, geriatrii oraz logopedii. Od 1 października 2020r. Przychodnia Lekarska Świat Zdrowia „Polimedica Alfa” realizuje program pilotażowy POZ PLUS. W ramach zaopiekowania się pacjentami  wykonawcami  projektu są koordynatorzy, lekarze POZ, pielęgniarki i specjaliści opieki ambulatoryjnej, w tym dietetyk oraz psycholog.

Cieszymy się bardzo, że już tylu pacjentów nam zaufało, a wszystkich chętnych, którzy nas jeszcze nie znają zapraszamy do współpracy celem poznania  i skorzystania z naszych usług.

Telefon do Koordynatora POZ PLUS: 513 869 459

Strona internetowa: www.swiat-zdrowia.pl/przychodnia/PolimedicaAlfa1 2 3