Noworoczne postanowienia dla zdrowia

FILMY I WYWIADY :

KALENDARZ 2020 :

KALENDARZ 2021 :

Noworoczne postanowienia dla zdrowia: lepiej działać profilaktycznie, niż mierzyć się z konsekwencjami niezdrowego stylu życia.

Warto wykorzystać przełom starego i nowego roku i zapoczątkować nawyki, które korzystnie wpłyną na nasze zdrowie. Jakie postanowienia noworoczne korzystnie wpłyną na nasze zdrowie?

Jak zrealizować postanowienia o zwiększeniu aktywności fizycznej?

Jak skorzystać z bezpłatnych planów żywieniowych?

Co pobudzi naszą motywację do zrealizowania zdrowych celów?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w ulotce.

„Znajdź chwilę dla siebie”, „Wstań z fotela, ruszaj się bo zardzewiejesz”, „Czas zacząć odżywiać się zdrowo”… Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym i dołączenia do realizacji noworocznych postanowień.

Bezpłatne plany żywieniowe z przepisami na zdrowe dania przygotowane według zasad diety DASH znajdziesz na portalu diety.nfz.gov.pl.

Postaw na zdrowe zakupy, kupuj mniej i świadomie. Zobacz cykl filmów „Świadome zakupy. Mądre wybory” na portalu diety.nfz.gov.pl przygotowany wspólnie z prof. dr hab. med. Dariuszem Włodarkiem z SGGW w Warszawie.

Jeżeli chcesz zacząć ćwiczyć regularnie lub utrzymać dotychczasową kondycję, skorzystaj ze sprawdzonych, bezpiecznych treningów: 8 tygodni do zdrowia, oraz ćwiczeń na naszej stronie – „Atlas ćwiczeń”.