Przychodnia Lekarska Świat Zdrowia „Konsylium” w Głogowie

Przychodnia Lekarska Świat Zdrowia „Konsylium” istnieje od 27 lat, a od 2014 roku wchodzi w skład ogólnopolskiej sieci Przychodni Lekarskich Świat Zdrowia, w ramach której działa już blisko 70 placówek, świadczących usługi na krajowym rynku medycznym. Przychodnie Lekarskie Świat Zdrowia sprawują opiekę nad 150 tys. pacjentów w POZ.
Wszelką działalność prowadzimy w oparciu o wysokie standardy etyczne, a podstawą naszej pracy jest uczciwa współpraca z pacjentem.

W placówce poza poradniami Internistycznymi znajdują się również Poradnie Specjalistyczne: Poradnia Okulistyczna, Poradnia  Neurologiczna, Poradnia Urologiczna , Poradnia Otolaryngologiczna, Poradnia Foniatryczna, Poradnia Neurologii Dziecięcej, Poradnia Zdrowia Psychicznego, Poradnia Pielęgniarsko-Środowiskowa oraz tak bardzo w dzisiejszych czasach poszukiwana Poradnia Endokrynologiczna. Ponadto świadczymy usługi w zakresie medycyny pracy oraz posiadamy pracownię USG. Klientami naszej przychodni są: osoby  indywidualne, przedsiębiorstwa, gminy, stowarzyszenia. Współpracujemy także z sieciami medycznymi:  LUX- MED , MEDICOVER , PZU, POLMED, ALLIANZ, FALCK ,ICR. Bierzemy czynny udział w akcjach jak: CHUK ,POCHp.

Przychodnia Lekarska Świat Zdrowia „Konsylium” od października 2020 realizuje projekt z Funduszy Europejskich opieki koordynowanej – POZ PLUS. W trosce o naszych Pacjentów podejmujemy  ciągłe zmiany dotyczące sprawnej i szybkiej rejestracji do lekarza pierwszego kontaktu, jak również specjalistów. W tym celu Pacjent ma możliwość rejestracji drogą elektroniczną ,telefoniczną  z wyprzedzeniem na kolejne dni lub osobiście. W naszej placówce wizyty domowe realizowane są na bieżąco, termin dostosowany jest do potrzeb zdrowotnych pacjenta w nagłych przypadkach oczywiście jest to zmieniane i wizyty domowe pacjentów stabilnych ,ale nie mogących korzystać ze świadczeń w przychodni  po kontakcie z Pacjentem realizowane są w innym terminie. Cieszymy się bardzo, że tak wielu Pacjentów nam zaufało, a wszystkich którzy nas jeszcze nie znają zapraszamy aby poznać nasz zespołu i usług jakie świadczymy.

Telefon do Koordynatora POZ PLUS: 501 713 771

Strona internetowa: www.swiat-zdrowia.pl/przychodnia/Konsylium

1 32