MEDIQ Legionowo

MEDIQ to wieloprofilowa placówka medyczna realizująca usługi POZ, poradni specjalistycznych, rehabilitacji, stomatologii, medycyny urody oraz leczenia szpitalnego. Naszą codzienną motywacją są rzesze zadowolonych pacjentów. W każdym obszarze działania staramy się realizować misję „Najważniejszą wartością jest dobro chorego”.
Nieustanny rozwój jest możliwy dzięki zaangażowaniu 400-osobowego zespołu: lekarzy specjalistów, pielęgniarek i techników, sekretarek medycznych oraz zespołu wsparcia technicznego.
W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców zapewniamy dostęp do szerokiego zakresu usług medycznych ambulatoryjnych i szpitalnych. MEDIQ to także nowoczesne rozwiązania tworzone z myślą o pacjentach – zapisy on-line, odbiór wyników poprzez wirtualne konto pacjenta, czy live chat na stronie internetowej.
Udział w programie pilotażowym POZ PLUS jest dla nas nowym wyzwaniem. Wierzymy, że nasza ciężka praca oraz zaangażowanie pomogą w stworzeniu przejrzystych i korzystnych dla pacjenta procedur w procesie współtworzenia systemu opieki koordynowanej.

koordynatorzy: Ewelina Krupa, Tatiana Michalska ; tel.: 22 774 26 40
strona internetowa: https://www.mediq.pl

MEDIQ 2MEDIQ 1  MEDIQ 3