Citodent Rodzinny Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Długołęce

Citodent Rodzinny
Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Długołęce
Poznaj nas bliżej!
Gdzie jesteśmy?
Przychodnia Citodent Rodzinny mieści się na terenie gminy Długołęka o powierzchni 212, 8 km 2, z populacją około 20 000 mieszkańców.
Kilka słów o nas:
Jesteśmy przychodnią z ponad 15 -letnim doświadczeniem, a swoją opieką obejmujemy łącznie ponad 13 tys. Pacjentów. Pierwsza przychodnia Citodent Rodzinny powstała w 2003 roku we Wrocławiu, a od 2012 roku swoją działalność prowadzimy również w Długołęce przy ul. Wrocławskiej 24a. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra lekarzy, doświadczone pielęgniarki i dobrze zorganizowana administracja. Cały nasz personel to ludzie pracujący z pasją, dokładnością i „oddani sprawie”. Tworzymy zgrany zespół, który gotowy jest realizować usługi na najwyższym poziomie w trosce o zdrowie i komfort naszych podopiecznych.
Oferujemy kompleksową opiekę dla całych rodzin – dorośli, seniorzy i nasi najmłodsi pacjenci zawsze mogą liczyć na fachową poradę i opiekę medyczną. Poza realizacją usług w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w przychodni w Długołęce nasi Pacjenci mogą korzystać w ramach ubezpieczenia zdrowotnego również z usług chirurgii stomatologicznej, stomatologii ogólnej oraz ginekologii i położnictwa.
Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej Pacjentom w każdym wieku, dlatego podjęliśmy się realizacji nowatorskiego, pilotażowego w skali całej Polski projektu opieki koordynowanej POZ Plus.
Citodent Rodzinny – Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Ul. Wrocławska 24a
Długołęka 55-095
Koordynator Katarzyna Kobyłecka
@ pozplus@citodent.pl
Tel.511 157 990
http://wppoz.com.pl/

notka o WPPOZ 3102888 poz + AKADEMIAnotka o WPPOZ 3102888 poz + AKADEMIA2

strefa 3