Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny

Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny to nowoczesne, oddane pacjentowi miejsce, którego nadrzędnym celem jest dbanie o zdrowie pacjenta w wymiarze leczenia, ale także profilaktyki zdrowotnej. Naszym zdaniem, dopiero połączenie wysiłków na tych dwóch płaszczyznach jest w stanie zagwarantować pacjentowi najwyższy poziom opieki zdrowotnej, wyrażający się skutecznością leczenia, ale także zapobieganiem chorobom. Takie holistyczne podejście to nasz standard pracy.

Nasze Centrum Medyczne to miejsce dla całej rodziny. W jednym miejscu funkcjonuje poradnia podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci i dorosłych, kilkanaście poradni specjalistycznych oraz rozbudowane zaplecze diagnostyczne. Nasi pacjenci mogą korzystać z usług pracowni rentgenowskiej, ultrasonograficznej, badań czynnościowych układu krążenia, endoskopii przewodu pokarmowego czy zakładu rehabilitacji leczniczej.
Stawiając na profilaktykę, powołaliśmy nowy zespół specjalistów, których zadaniem jest przygotowanie szeroko zakrojonych programów prozdrowotnych, obejmujących pacjentów na różnych etapach życia. Chcemy wyprzedzać choroby i ustrzec przed nimi naszych pacjentów.
Zapewniamy naszym pacjentom łatwą dostępność do lekarzy specjalistów, rozbudowaną bazę diagnostyczną, możliwość wcześniejszej rezerwacji i planowania wizyt oraz dogodny dojazd w centrum miasta. Usługi świadczymy zarówno ramach kontraktu z NFZ, towarzystwami ubezpieczeniowymi jak i komercyjnie.
Od 1 lipca 2018 roku ,specjalnie dla naszych pacjentów, wdrażamy Pilotażowy Projekt POZ PLUS.
Aktywna opieka koordynowana dla pacjentów Podstawowej Opieki Zdrowotnej, gwarantuje: proces leczenia pacjenta prowadzony przez zespół POZ (lekarz, pielęgniarka, położna, edukator zdrowotny, dietetyk, psycholog, koordynator medyczny),większą ilość świadczeń diagnostycznych w POZ (min. usg brzucha, usg gruczołu krokowego),łatwiejszy dostęp do specjalistów (diabetolog, endokrynolog, kardiolog, neurolog, ortopeda, pulmonolog, fizjoterapeuta), leczenie według najnowszych schematów terapeutycznych opracowanych przez specjalistów z Uniwersytetu Medycznego.
Na uwagę zasługuje również nasza oferta Medycyny Pracy, skierowana do pracodawców dbających o podnoszenie poziomu zdrowia i bezpieczeństwa swoich pracowników. Za działalność w tym zakresie otrzymaliśmy wiele wyróżnień, w tym w 2015 roku Medal Europejski przyznawany przez Zarząd BCC w Polsce.
CM jest również licencjonowanym ośrodkiem Badań Klinicznych, które nasz zespół prowadzi w kilkunastu specjalnościach. Dysponujemy zarówno znakomicie wyszkoloną w zakresie badań kadrą, jak i zapleczem spełniającym wymagane protokołami standardy. Ten obszar naszej działalności także został dostrzeżony i nagrodzony.
Szanując historię i osiągnięcia naszych poprzedników, stworzyliśmy wielospecjalistyczne, nowoczesne, a przede wszystkim przyjazne pacjentom, Centrum Medyczne. Sukces tkwi w znakomitym merytorycznie, zmotywowanym i współpracującym ze sobą zespole ludzi, dla których praca jest pasją, a dobro pacjenta najważniejsze. Za tę postawę zostaliśmy już nagrodzeni m.in. certyfikatem „Przyjazna Przychodnia” wydanym przez Agencję Rozwoju Lokalnego, certyfikatem „Miejsce Przyjazne Dzieciom” przyznanego przez czytelników Gazety Wyborczej, czy też nominacją w konkursie „Firma Dobrze Widziana” na najlepszy wizerunek w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu w województwie łódzkim. W 2011 roku otrzymaliśmy Medal Europejski za diagnostykę i terapię endoskopową przewodu pokarmowego a w 2015 za działalność w obszarze Medycyny Pracy i Badań Klinicznych.
Naszą ambicją jest, by wszelkie nasze usługi medyczne reprezentowały światowy poziom i służyły w najwyższym stopniu pacjentom.
Film centrum medyczne szpital sw rodziny
link do strony internetowej  swietarodzina.com.pl

Koordynatorzy :
lek. Alicja Zalewska-Zysk 506-570-866 pon-pt 9:00-17:00
mgr Milena Marcinkiewicz 42 254-96-86 pon-pt 9:00-15:00
Aneta Kaszyńska (koordynator administracyjny) 42 254-96-94 pon-pt 8:00-15:00

CM Szpital Świętej Rodziny_1CM Szpital Świętej Rodziny_2