Centrum Medyczne IKAR

Centrum Medyczne IKAR to zespół placówek w których staramy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Czeka tu na Państwa wykwalifikowany personel świadczący specjalistyczne usługi medyczne na najwyższym poziomie. Wszystkie placówki są przystosowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych.

Nasza przychodnia otwarta jest dla wszystkich pacjentów. Oferujemy usługi medyczne w ramach poradni: Podstawowej Opieki Zdrowotnej, poradni specjalistycznych, stomatologicznych, rehabilitacji z szeroką gamą zabiegów fizjoterapii, kinezyterapii i hydroterapii oraz poradni medycyny pracy. Ponadto oferujemy możliwość wykonania badań laboratoryjnych, ultrasonograficznych (USG w tym Doppler color), echokardiograficzne (USG Serca), radiologicznych (RTG), elektrokardiograficznych (EKG), videonystagmograficznych (VNG), urodynamicznych, prób wysiłkowych. Zapewniony jest dobry dojazd do przychodni i parking samochodowy dla pacjentów.
Certyfikat ISO 9001:2008
W 2007 r. DEKRA Certification przyznała przychodni certyfikat ISO 9001:2000 w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i stomatologii. Jest to efekt wielomiesięcznej rzetelnej pracy i zaangażowania wszystkich pracowników przychodni, dla których najwyższą wartością jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów. W 2010 r. poddaliśmy się ponownej recertyfikacji czego efektem jest certyfikat ISO 9001:2008.

Koordynator:
Barbara Strzeżyńska
Małgorzata Witkowska 660-804-010
Adres WWW: https://ikar.bydgoszcz.pl/index.php?page=program-pilotazowy-poz-plus

IMG_0049DSC_6304DSC_0779   IMG_5473DSC_5787