Centermed Katowice 2 Sp. z o.o.

Placówka powstała w 2007 roku. Przychodnia, mieszcząca się w katowickiej dzielnicy Załęże, posiada Poradnię Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Poradnie Specjalistyczne, Poradnię Medycyny Pracy, pracownię fizjoterapii ambulatoryjnej, gabinet zabiegowy z punktem pobrań oraz pracownię diagnostyki obrazowej. Usługi medyczne realizowane są w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz komercyjnie.
Cieszymy się pomyślną współpracą zarówno z firmami prywatnymi, jak i z instytucjami państwowymi. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom najwyższego poziomu opieki zdrowotnej w naszych placówkach oraz w placówkach partnerskich.
Cechuje nas między innymi:

  • Przeprowadzanie badań w komfortowych warunkach przy użyciu sprzętu wysokiej klasy.
  • Szanowanie czasu pacjentów poprzez organizację, w miarę możliwości, kompleksowej obsługi medycznej w jednym dniu i jednym miejscu.
  • Możliwość dostosowania świadczeń medycznych do potrzeb pacjentów.
  • Wsparcie zespołu profesjonalistów medycznych, w skład którego wchodzą, oprócz lekarzy POZ i pielęgniarek, lekarze specjaliści – diabetolog, neurolog, endokrynolog, kardiolog, ortopeda, laryngolog, okulista, dermatolog, chirurg, urolog, reumatolog, pulmonolog, dietetyk oraz fizjoterapeuci.

Centermed Katowice 2 Sp. z o.o. jako jedna z 45 placówek w kraju bierze udział w programie pilotażowym opieki koordynowanej w podstawowej opiece zdrowotnej „POZ PLUS” Więcej informacji nt. programu pacjenci uzyskają kontaktując się z koordynatorami projektu:
Katarzyna Marzec – tel. 795 135 088 kmarzec@centermed.pl
Sonia Kita – tel. 795 135 088 skita@centermed.pl

POZ PLUS - CenterMed Katowice 2 Sp z o oPOZ PLUS 2 - CenterMed Katowice 2 Sp z o oPOZ PLUS 3 - CenterMed Katowice 2 Sp z o o