Instrukcja – Przeczytaj przed rozpoczęciem ćwiczeń z kodowania

Przed Tobą szereg ćwiczeń z kodowania. Twoim zadaniem jest zapoznanie się z danym przypadkiem szkoleniowym, a następnie udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące kodów rozpoznań oraz procedur odnoszących się do tego przypadku. Po uruchomieniu określonego przykładu zostanie wyświetlony ekran z opisem przypadku. Po zapoznaniu się z jego treścią przejdź do pytań, klikając przycisk Rozpocznij ćwiczenie:
rozpocznij szkolenie

Na kolejnych ekranach jest umieszczona treść przypadku, dzięki czemu w każdym momencie możesz przypomnieć sobie potrzebne informacje. Poniżej znajduje się lista kodów, z których należy wybrać poprawny kod rozpoznania lub procedury. Odpowiedzi udzielasz, zaznaczając pole wyboru znajdujące się z lewej strony kodu. W przypadku, gdy nie wszystkie kody są od razu wyświetlone na ekranie, użyj suwaka, znajdującego się z prawej strony, aby zapoznać się ze wszystkimi możliwościami.
Po udzieleniu odpowiedzi na pytanie przechodzisz do następnego, klikając przycisk Dalej lub Wyślij:

dalejwyślijPo zakończeniu ćwiczenia dostaniesz informację zwrotną o jego zaliczeniu lub niezaliczeniu. Jeżeli nie uda Ci się poprawnie rozwiązać ćwiczenia, możesz jeszcze raz do niego przystąpić, klikając przycisk Powtórz test:

powtórz test

Masz nieograniczoną liczbę prób.
Możesz także zobaczyć, jakich odpowiedzi udzieliłeś oraz jakie jest prawidłowe rozwiązanie zadania tym celu kliknij przycisk Przejrzyj test:

przejrzyj test
Aby zamknąć ćwiczenie, kliknij przycisk zamknij ćwiczenie:

zamknij